niedziela, 21 kwietnia 2013

....love is in the air....


  Wiosna zawitała do nas i wszyscy bardzo się cieszymy z tego powodu. W domu panuje iście miłosna atmosfera, Seweryn zakochany i ma dziewczynę, Dawidek ma jedną 4-latkę i jedną 17-latkę:) i cierpi bo Oliwia mu powiedziała że nie można mieć dwóch dziewczyn. Stwierdził że nie powie im o sobie a jak pójdzie do szkoły za rok to tam sobie znajdzie dziewczynę numer 3:) i dodał jeszcze że tato to nawet nie podejrzewa że on ma 2 dziewczyny. Ach ten Dawid :)Oliwia też chciała mieć chłopaka, ale co na to tatuś, jak ona jest córeczka tatusia? Więc puki co nie szuka chłopaka żeby tatusiowi serce nie pękło :) Adaś nasz mały  urzeka wszystkich firanką rzęs i cudnym uśmiechem, ale najbardziej jeszcze kocha mamusię :)

A więc aby ta dziewczyna Seweryna nie psioczyła kiedyś na teściową to ja już wprowadzam Sewiego w tajniki prac domowych. Tu syn zdejmujący i segregujący pranie, dodam że jeszcze jest ten etap że sam chciał.
Podrywacz :)
Chłopczyca :) I nasz śpiący królewicz który wcale dużo nie śpi, ale wtedy mogę zdjęcia robić bo mam ręce wolne :) 

3 komentarze:

bryzia pisze...

Seweryn super chłopak mam nadzieje że mu tak zostanie w tej pomocy:) Dejwid no cóż licz sie z tym że niejedna zapuka do twych drzwi by nagadać Ci jak Twój synalek z nimi postępuje:))) a Oliwcia niespokojna dusza ale ładna frania :)najmłodszy cyc mamy długo jeszcze nie wyjdzie z objęć Twoich byle czuć ciepło mamusi słodziak :)

kachna pisze...

słodziaki z całej czwórki, pięknie rosną na pociechę mamy i taty :)

Tykrokylek pisze...

Skoro tak, to napewno zima już nie wróci!Pozdrawiam Słodziaki!

Prześlij komentarz

 

(c)2009 Nas sześcioro kot i pies :). Based in Wordpress by wpthemesfree Created by Templates for Blogger