czwartek, 26 lutego 2015

Dzieciństwo .....

Ach kiedy to było ... mam kilka wspomnień z wczesnego dzieciństwa , pamiętam jak rodzice wyszli na karty do sąsiada a ja z siostrami zostałyśmy w mieszkaniu same i mam kazała spać. Starsza 5 chyba letnia siostra oglądała jeden z 2 kanałów w tv (swoja drogą smarkula jedna po 20 co ona oglądała i najśmieszniejsze co rozumiała :)) Mi do szczęścia nie potrzebny był tv tak ,,, ja miałam moją wyobraźnię :) i jak tak sobie leżałam na łóżku (4 latka ) i marzyłam bóg wie o czym nagle zobaczyłam....... cień latającej myszy za piecem kaflowym. Tak nie pomyliłam się to nie był jakiś tam nietoperz o nie to była latająca mysz, Dbając więc o życie swoje i sióstr wszczęłam larum i podjęłam akcję ratunkową , obie ze starszą siostrą wyjmowałyśmy a raczej próbowałyśmy przerzucić młodszą 2 latkę przez barierki łóżeczka (no był wyjęty jeden szczebelek żeby dziecko swobodnie przeszło , ale wiecie panika itd.) następne co pamiętam to jak nas rodzice budzili zaspane na wycieraczce. I każdy ma zapewne takie śmieszne sytuacje w pamięci ze swego dzieciństwa i każdy też ma zdjęcia i oto moje :)

To maleńkie w wielkim beciku to ja. 


Z podusią Łysa :)


Wiadomo :) i odpowiadam od razu na mogące się pojawić pytania :tak w kozakach na ławie tańczymy :) a co kto nam zabroni :)


I wiedząc jak mi brakuje tych chwil z dzieciństwa uwieczniam momenty moich dzieci te ważne śmieszne czasem dla nich wstydliwe bo wiem że kiedyś pośmieją się z nich oj pośmieją :)
Jednak moje starszaki nie maja zdjęć z wieku niemowlęcego ale ostatnio nasza ciocia Bryzia przesłała nam zdjęcia gdy byli jeszcze maluchami :) 

Sewi jak zawsze tatuje :)


Uroczy Dawid 


Coś co Tygryski lubią najbardziej :)


Łowcy szczura ?;)

Dawid buszmen 


Oliwia jak Adaś 


I codzienna poza Oliwii 


You can dance Kochani moi miejcie i Wy wasze wspomnienia :)


1 komentarze:

bryzia pisze...

piękny post

Prześlij komentarz

 

(c)2009 Nas sześcioro kot i pies :). Based in Wordpress by wpthemesfree Created by Templates for Blogger