sobota, 2 marca 2013

Idzie wiosna ..

.... czas na zmiany , w moim przypadku zmiany to coś normalnego, do tego stopnia że już ich nikt nie zauważa :) Zaszalałam i obcięłam z wielkim trudem zapuszczane przeze mnie włosy :)Ale to nic w porównaniu z fryzura mojego Dawidka, który uczył się w przedszkolu o zawodzie fryzjera, wrócił i od drzwi woła mamo mamo mam rockowe włosy :) tak tak mama ich wychowywuje na rockowych chłopców, nawet Adaś uwielbia słuchać AC/DC :)
a Dawidek prezentował sie tak :)
W następnym tygodniu czeka nas 1 rozprawa sądowa, miejmy nadzieje że wszystko pójdzie po naszej myśli. Ostatnio mój znajomy zapytał mnie które dzieci chcemy zatrzymać, co za pytanie wszystkie nasze dzieci kochamy i nie wyobrażamy sobie życia bez nich. I chciałabym to czasem wykrzyczeć żeby wszyscy o tym wiedzieli, ale z drugiej strony myślę sobie nie warto, bywają ludzie którzy nie kochają nikogo oprócz siebie i jak oni mogą zrozumieć nas?? 
2 komentarze:

bryzia pisze...

zmiany wiesz że super :) podobasz mi się w takich krótkich a za sprawe trzymam kciuki potem ty za mnie :)))Dawidkowi pasuje blue :))

kachna pisze...

za sprawę trzymam i ja
pięknie się oboje prezentujecie

Prześlij komentarz

 

(c)2009 Nas sześcioro kot i pies :). Based in Wordpress by wpthemesfree Created by Templates for Blogger